Wzrost wysokości w perspektywie pierwszej osoby

Wzrost wysokości w perspektywie pierwszej osoby

W grze podstawowej V jest znacznie krótszy niż prawie każdy dorosły NPC. Ten mod to zmienia.

To ulepszenie moda TPP Sarunamy. Sarunama zasługuje na 99,999999999% kredytu, ponieważ to jego scenariusz umożliwił to. Zmieniłem tylko kilka wartości w oryginalnym skrypcie, a Sarunama był na tyle uprzejmy, że udzielił mi pozwolenia na przesłanie tych poprawek. Ten mod nie ma wpływu na strzelanie z biodra, ale celowanie w żelazne celowniki będzie niedokładne, ponieważ broń palna znajduje się teraz niżej niż środek ekranu. Nie ma to wpływu na celowanie na przyciąganie, a pociski nadal strzelają w środek ekranu.

Problem z celowaniem można rozwiązać, zwiększając rozmiar modelu gracza. Alternatywnie, jeśli ktoś, kto ma doświadczenie z CP77Tools i Blenderem, ma jakiś pomysł, jak zmodyfikować NPC w grze, aby były krótsze (co dałoby mniej więcej to samo, co ten mod), PROSZĘ o kontakt. Ten mod jest rozwiązaniem typu bandaid i chciałbym dowiedzieć się, jak zrobić coś, co byłoby bardziej płynne i nie miało negatywnego wpływu na rozgrywkę.

Ten mod działa obecnie tylko dla cisgendered męskich postaci. Polecam ręczną instalację tego moda, ponieważ nie testowałem instalacji Vortexa i prawdopodobnie nigdy nie będzie w najbliższej przyszłości.

Wymagania:
Cyber Engine Tweaks

Instalacja:
Po zainstalowaniu poprawek Cyber Engine rozpakuj zawartość folderu tego moda do (Cyberpunk Folder) / bin / x64 / plugins / cyber_engine_tweaks / mods.

Korzystanie z moda:
Naciśnij przycisk B, aby przełączać się między kamerą standardową a zaktualizowaną. Należy to zrobić za każdym razem, gdy gra jest uruchamiana / ładowana.

Podziękowanie:
-Sarunama, bez której ten mod nie byłby możliwy.
-CD Projekt Red, za dostarczenie nam niesamowitej gry.
-Moi rodzice za pieprzenie.

Autor:
Rem Phoenix


Do czego służą te Cyberpunk 2077 mody:

Cyberpunk 2077 Mods to darmowe pliki modyfikacyjne i działają jako dodatki do zmiany gry z funkcjami. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane mody. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best Grafika mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!