Spodnie na obcasie

Spodnie na obcasie

Spodnie na wysokim obcasie dla gonków, które zapominają o butach

Instalacja:
upuść plik .archive do Cyberpunk2077 / archive / pc / patch

Polecenie konsoli, aby uzyskać przedmiot:
Game.AddToInventory ("Item.Pants_09_basic_01", 1)

Wymagania:
może wymagać poprawek Cyber Engine, nie mam pojęcia, i tak powinieneś to mieć

Niezgodność:
może nie działać z rzeczami, które już zastępują twoje ciało lub dodają / modyfikują alfy. Przykład: sexy majtki nevernude zamiennik może z tym kolidować

Masz moje pozwolenie na robienie wszystkiego, co chcesz z modyfikacją, jeśli uda ci się to ulepszyć, będę po prostu szczęśliwy

Ważne zastrzeżenia
Zacząłem modować dosłownie wczoraj i nic tak naprawdę nie działało do dzisiaj, więc zasadniczo mówię, że nawet nie wiem, co robię.

Więc ten mod działa, czyniąc twoje ciało niewidzialnym i zastępując je takim, który działa z siatką spodni. V z jakiegoś powodu nie radzi sobie ze szpilkami.
Oznacza to, że twoje ciało będzie niewidoczne, dopóki nie założysz przedmiotu, wtedy będzie działać

Nie możesz też nosić butów z tym modem, wszystkie są w jednym

Jeszcze ważniejsze: problemy
1 – Jak powiedziałem, ta rzecz działa, zastępując twoje ciało siatką NPC, nad którą nie mam kontroli i nie mam pojęcia ani umiejętności, jak modyfikować. Oznacza to, że odcień skóry nie może zostać zmieniony, więc najlepiej działa na jaśniejszych odcieniach skóry. Nie można pomóc. Możesz użyć edytora zapisów CAT, aby utworzyć nowe ustawienie wstępne z innym odcieniem skóry, a następnie zastosować je do swojej postaci.

2 – Pierwsza osoba jest cholerna, twoje ręce nie będą idealnie wyrównane z bronią, a OH GOD pływające paznokcie podczas używania ostrzy modliszki.

XxCRAZYPOTATOxX za samouczek dotyczący tworzenia zamienników i plików dla niewidocznego ciała

Ostatnie słowo
Masz moje pozwolenie na pobranie tej rzeczy, której nawet nie wiem, jak działa i ulepszyć ją, po prostu napisz do mnie, abym wiedział, żebym pobierał twój mod 🙂

Autor:
BrotherPazzo


Do czego służą te Cyberpunk 2077 mody:

Cyberpunk 2077 Mods to darmowe pliki modyfikacyjne i działają jako dodatki do zmiany gry z funkcjami. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane mody. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best Zbroja mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!