Raijins Preset (Kobieta V)

Raijins Preset (Kobieta V)

Po prostu ustawienie wstępne dla v, które moim zdaniem wygląda dobrze!

Siema! Nazywam się Raijin, mimo że moja nazwa użytkownika mówi xD4RK3Rx. Kiedy zaczynałem, nie spędzałem dużo czasu na dostosowywaniu mojej postaci, więc pomyślałem, że wrócę i wprowadzę kilka zmian. Widząc, że nie ma sposobu, aby do tego wrócić, użyłem prostego, ale efektywnego edytora zapisu. Możesz to znaleźć tutaj —>
Zapisz edytor (projekt CyberCAT-SimpleGUI)
Jak pewnie się domyślasz, moja postać jest wyposażona w zmodyfikowane włosy. Będziesz też potrzebować tego moda! Jest połączony tutaj —>
Zamiana włosów 01-08
Teraz, gdy to wszystko się skończyło, przejdźmy do tego, JAK umieścić to w swojej grze.
Najpierw pobierz dodatkowe modele włosów. Przewodnik, jak go zainstalować, znajduje się na jego stronie.
Jeśli więc chodzi o edytor zapisów, po prostu otwórz go i załaduj swój najnowszy zapis ręczny. Gdy zobaczysz plik „sav.dat”, kliknij go dwukrotnie.
Spowoduje to załadowanie pliku zapisu do edytora zapisu. Stamtąd po prostu kliknij zakładkę z napisem wygląd po lewej stronie. Następnie w prawym dolnym rogu zobaczysz zarówno „Save preset”, jak i „Load Preset”. Kliknij wczytaj ustawienie wstępne. Kontynuując, aplikacja powinna otworzyć menedżera plików, w którym następnie znajdziesz plik (moje ustawienie, które właśnie pobrałeś) i dwukrotnie go kliknąć. Teraz wystarczy po prostu kliknąć „Zapisz zmiany”. Powinno to ponownie otworzyć menedżera plików i po prostu znaleźć najnowszy plik „sav.dat” sprzed wcześniejszego i go usunąć. kliknij strzałkę wstecz, a następnie strzałkę do przodu, aby wrócić do folderu zapisywania. następnie kliknij „zapisz”.
Gratulacje! Wszystko gotowe i jeśli zrobisz to poprawnie, mój preset powinien być twoją postacią. Dzięki. Cieszyć się!

Autor:
Raijin


Do czego służą te Cyberpunk 2077 mody:

Cyberpunk 2077 Mods to darmowe pliki modyfikacyjne i działają jako dodatki do zmiany gry z funkcjami. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane mody. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best Mods mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!