Przydatne skrypty DJ-a

Przydatne skrypty DJ-a

Seria skryptów do wykorzystania z ulepszeniami Cyber Engine, takimi jak kultowe bronie, legendarne ubrania, maty rzemieślnicze i łagodne ulepszenia statystyk. Zrównoważony w sposób, który nie psuje całkowicie gry i intensywnie testowany.

Cześć i witaj!

Skompilowałem 5 krótkich, prostych skryptów, które pomogą uczynić grę nieco bardziej interesującą bez zbytniego szaleństwa.

DJ-stats.lua
———
+30 atrybutów + 150 punktów umiejętności. Wystarczająco dużo, aby wypełnić swoje drzewo technologiczne, które jest jednym z najbardziej pita i grindy drzew. Polecam wrzucić 20 punktów atrybutów do technologii. Następnie wyrównaj resztę, aby mieć dostęp do cybernetyki. 150 punktów umiejętności, polecam czysty zrzut do rzemiosła / technologii. Reszta zależy od Ciebie. Zawsze możesz zmienić ten plik, jak chcesz. Uważam, że daje to nieco więcej opcji, w jaki sposób rozwijasz swoją postać, dzięki czemu możesz mieć nieco więcej hybrydowej wersji w kilku specjalnościach.

DJ-mats.lua
———
100 tys. Mat rzemieślniczych. Wszystkie typy. Wystarczająco dużo, aby wytrzymać przez chwilę, ale nadal byłbyś zaskoczony, jak szybko to idzie, gdy zaczniesz ulepszać wiele kultowych broni / zbroi.

DJ-legendclothes10x.lua
——–
RNG nie zawsze jest przyjazny w zapewnianiu maksymalnych miejsc na modyfikacje sprzętu i oszczędzaniu poziomów irytacji, zrobiłem to x10 dla kilku zestawów legendarnych ubrań. Jeśli nie zdobędziesz maksymalnej liczby miejsc na modyfikacje po 1 biegu, uruchom ponownie. JEDNAK ZWRÓCIĆ SIĘ NA OSTRZEŻENIE PONIŻEJ.

OSTRZEŻENIE: Używanie tego zbyt wiele razy bez wyczyszczenia ekwipunku spowoduje dekonstrukcję czołgania się … źle. Aby tego uniknąć, usuń wszystkie rzeczy, których nie planujesz ograniczyć do 1 lub 2, każdy przed uruchomieniem tego lub skryptu broni.

DJ-iconweapons.lua i DJ-iconweaponsx5.lua
——–
RNG nie jest też przyjazny w kwestii broni, jeśli próbujesz zdobyć kultową ikonę naprawdę dobrej jakości. Wiele RNG w stylu diablo może często skutkować bardzo niskimi obrażeniami na sekundę lub złymi modyfikacjami broni dla tego, co normalnie byłoby dość ważną bronią zależną od kompilacji. Postanowiłem więc zrobić to w 2 wariantach. 1x lub x5. Pamiętaj, że pojawi się to nie tylko w broniach, ale także w wielu przedmiotach do walki wręcz. Zapewni to trochę elastyczności przy uaktualnianiu, dzięki czemu możesz min / max trochę więcej, jeśli chcesz.

OSTRZEŻENIE: Używanie tego zbyt wiele razy bez wyczyszczenia ekwipunku spowoduje dekonstrukcję czołgania się … źle. Aby uniknąć tego wycierania
usuń wszystkie rzeczy, których nie planujesz ograniczyć do 1 lub 2 przed uruchomieniem tego lub skryptu ubrania.

Jak korzystać z instrukcji
—–
w cyber poprawkach po prostu załaduj plik za pomocą następującego polecenia. Ponieważ używam dysku D: dla mojej biblioteki Steam, polecenie załadowania plików .lua wygląda następująco:

dofile ([[D: SteamLibrary steamapps common Cyberpunk 2077 bin x64 plugins cyber_engine_tweaks scripts sbox FILENAMEHERE.lua]])

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony z modami i mam nadzieję, że Ci się spodoba.

Jak zainstalować
—–
Po prostu rozpakuj plik do następującego podfolderu w instalacji gry:
Cyberpunk 2077 bin x64 plugins cyber_engine_tweaks scripts sbox

Aby odinstalować – usuń pliki.

Autor:
DJ Malsidious


Do czego służą te Cyberpunk 2077 mody:

Cyberpunk 2077 Mods to darmowe pliki modyfikacyjne i działają jako dodatki do zmiany gry z funkcjami. Codziennie oferujemy tylko ostatnie i przetestowane mody. Jeśli dobrze się bawisz z tym modem, zostaw komentarz poniżej.


Best Narzędzia mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!